|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Friss fórum:
|
|
|
|
A hét kérdése:
Jelentkezz be a heti kérdéshez!
|
|
|
|
Legolvasottabbak:
|
|
|
Találkozó
Hirdetés
| emeryone |
kli (759190) |2026.06.21 15:15 | | 759194. |
| |
Mi is köszönjük a vendéglátást, a csapat jó volt, a leves meg fantasztikus!
Jövőre veletek ugyanott! 8-) |
|
| AtomHangya |
2026.06.21 08:22 | | 759189. |
| |
Kedves Kriszti és Tamás!
Én is nagyon köszönöm a tegnapi napot, a szervezést, a vendéglátást! Nagyon jól éreztem magam most is. |
|
| grisenyka |
2026.06.20 21:28 | | 759183. |
| |
Kedves Kriszti és Tamás!
Köszönöm a meghívást, a remek szervezést, a csodálatos ételeket-italokat. Örülök, hogy újra találkozhattam veletek és a csapattal. Jól éreztem magam.
Kedves Takano és Riff, köszönöm a fuvart.
|
|
| Sandviking |
kli (759167) |2026.06.20 19:51 | | 759181. |
| |
Köszönöm a lehetőséget, hogy találkoztam többetekkel !
21 év után eljutottam egy másik találkozóra is.
Köszönöm Kli a szervezést, és a szívélyes vendéglátást ! |
|
| emeryone |
kli (759167) |2026.06.19 17:25 | | 759172. |
| |
Múltkor lipróbáltuk a DK-i kompot és bejött. Időnen is jobb, benzint is spórolunk és csak 2500 ft. Hátránya, hogy el kell érni az utolsót, tehát korábban kell indulnunk. |
|
| kli |
grisenyka (759168) |2026.06.19 08:59 | | 759169. |
| |
Egyelőre akkora a szárazság, hogy csak elvétve találkoztunk idén szúnyoggal. |
|
| kli |
2026.06.19 08:25 | | 759167. |
| |
Sziasztok!
Akik holnap a 11-es főúton jönnek Surányba, számoljanak 10-20 perces többletidővel. A szigetre bevezető híd előtt útépítés zajlik, egy sávon felváltott irányú közlekedés van. Tegnap a délutáni csúcsban 2 km-t araszoltam 23 percen át. Szombaton valószínű kisebb lesz a forgalom, de gondoltam jobb, ha szólok. Ez a szakasz elkerülhető, ha a Határ csárdánál komppal jöttök át a szigetre. (Szentendre-Leányfalu határa) Ez a komp folyamatosan jár oda-vissza. Menetrendje nincsen.
Ha mindenki eljön, aki ígérte, akkor 21-en leszünk.  |
|
| kli |
2026.06.06 16:40 | | 759051. |
| |
Sziasztok!
Mához 2 hétre várunk Titeket 10 órától Surányban.
Cím: 2017. Pócsmegyer-Surány Tulipán u. 46.
Köszönöm azoknak, akik megírták privátban itt, vagy a Facebook-on, hogy eljönnek. 
kli és ttamas |
|
| 3karakter |
kli (758941) |2026.05.20 12:05 | | 758945. |
| |
Igen, megbeszéltük Hataval, de sosem baj, ha van más lehetőség is, hisz addig még bármi közbejöhet. Előző nap egyeztessünk!
|
|
| grisenyka |
kli (758941) |2026.05.20 10:50 | | 758944. |
| |
Jaj, ne is mondd! Én Almádiban voltam először - egy zabszem nem fért...
|
|
| szedit24 |
hata (758743) |2026.05.17 20:55 | | 758928. |
| |
Szia Hata! Tervezem, hogy megyek, Szigetszentmiklósról indulok, elviszlek Titeket szívesen. Remélem, nem száll inamba a bátorságom! |
|
| hata |
kli (758707) |2026.04.22 18:44 | | 758743. |
| |
Kedves Játszótársak!
Nagyon örülök és köszönöm kedves Kriszti és Tamás, hogy életben tartjátok ezt a kedves hagyományt. Az elmúlt közel 20 évben talán 2-3-at hagytunk ki. Sajnos most adódik egy kis problémánk. Tavalyi sofőrünk, Annamária lányunk, aki nagyon jól érezte Veletek magát, sajnos az idén nem tudja vállalni.
Az a kérdésem, hogy tudna-e valaki vállalni két régi motorost utastársnak. |
|
| csibe08 |
kli (758707) |2026.04.13 20:46 | | 758728. |
| |
Mi pont aznap indulunk nyaralni. Nektek viszont jó szórakozást! |
|
| kli |
2026.04.06 10:13 | | 758707. |
| |
Sziasztok!
A tavalyi sikeres találkozón többen jeleztétek, hogy jó lenne idén is összejönni.
2026. június 20-án, szombaton (reggel 10 órától, ameddig bírjátok) tervezünk Surányban egy találkozót.
A forgatókönyv a szokásos. Tervezetten várunk Benneteket egy kis „hazaival”: saját készítésű és/vagy füstölésű disznóságokkal, dámságokkal, egyebekkel. 15 óra körül lenne még egy könnyű csülkös bableves. Természetesen, a Tamás által készített pálinkák, whiskyk, gin és rum remekek sem hiányoznak majd.
Remélem, minél többen el tudtok jönni! 
Még van bőven idő a találkozóig, azért írtam meg most, hogy akinek még csak tervezés alatt van a nyár, gondoljon erre is.
kli és ttamas |
|
|
|
|