ROVATOK

FELADVÁNYOK

BETŰTÉSZTA

ASSZOGRAMMA

JÁTÉKOK

KVÍZJÁTÉK

FÓRUM

REGISZTRÁCIÓ

A mai nap képe

nap képe

Küldj be te is képet!
Képeslapküldés

Keresés az oldalon:

Friss fórum:
Foci VB 2026 (57)
Betűtészta (3325)
A nap képe (4339)
Találkozó (7072)
Feladványok (17773)
Szívből szóló versek (1277)
Játékok (2949)
Heti kvíz (1389)
Admin (430)
In memoriam Kuvaszkusz (27)
Gratulációk (eredmények) (5098)
Tőlem Nektek (12581)
Nyomasevics Bobacsek (1256)
Segítséget kérek, köszönöm (2541)
Ki mondta? (311)

 > Még több fórum

A hét kérdése:

Jelentkezz be a heti kérdéshez!

 > régebbi kérdések
 > kérdés beküldés

Legolvasottabbak:
IQ teszt
Egy angliai egyetem kutatásai
Varázsgömb
Hipnózis
Agyscanner

DigitalAge >> Fórum >> Assistance

Találkozó

Sorrend:  
Időzóna:
Méret:

Hirdetés

Lapozás:  
1/235

emeryone

kli (759190) |2026.06.21 15:15  | | 759194.

Mi is köszönjük a vendéglátást, a csapat jó volt, a leves meg fantasztikus!
Jövőre veletek ugyanott! 8-)

 
Tucatka

kli (759190) |2026.06.21 12:16  | | 759193.


 
grisenyka

kli (759190) |2026.06.21 11:12  | | 759192.

Köszönjük ezt is, Kriszti!

 
kli

2026.06.21 10:07  | | 759190.

Köszönjük, hogy eljöttetek, ha még jól is éreztétek magatokat, annak nagyon örülünk.

Készítettem egy albumot a tegnapi napról. Ha csatlakoztok az albumhoz, feltölthetitek oda a Ti fotóitokat is.

https://photos.app.goo.gl/ZArYof32ysQLrVQ78

Köszönjük a sok ehető és iható finomságot, az egyéb ajándékokat. Külön köszönet a pucoló és mosogató kezeknek.

 
AtomHangya

2026.06.21 08:22  | | 759189.

Kedves Kriszti és Tamás!
Én is nagyon köszönöm a tegnapi napot, a szervezést, a vendéglátást! Nagyon jól éreztem magam most is.

 
grisenyka

kkanya (759185) |2026.06.21 07:47  | | 759187.

Más ötletem nincs, hogy kisebbnek nézzek ki

 
kkanya

2026.06.20 22:48  | | 759185.

Én is nagyon jól éreztem magam, jó volt újra találkozni Veletek!
Kedves Kriszti és Tamás, köszönöm a vendéglátást, isteni volt minden kaja
Csináltam egy-két fotót, megpróbáltam feltenni ide, de a 150 kB-ra lecsökkentett képet sem engedte feltölteni, max. 30 kB... azon mindenki bolha méretű



 
Tucatka

szedit24 (758928) |2026.06.20 21:54  | | 759184.

Hová lett a bátorság?

 
grisenyka

2026.06.20 21:28  | | 759183.

Kedves Kriszti és Tamás!
Köszönöm a meghívást, a remek szervezést, a csodálatos ételeket-italokat. Örülök, hogy újra találkozhattam veletek és a csapattal. Jól éreztem magam.

Kedves Takano és Riff, köszönöm a fuvart.


 
Tucatka

Sandviking (759181) |2026.06.20 20:47  | | 759182.

Bár a végéig inkognítóban maradtunk, örülök, hogy találkoztunk.

 
Sandviking

kli (759167) |2026.06.20 19:51  | | 759181.

Köszönöm a lehetőséget, hogy találkoztam többetekkel !
21 év után eljutottam egy másik találkozóra is.
Köszönöm Kli a szervezést, és a szívélyes vendéglátást !

 
emeryone

kli (759167) |2026.06.19 17:25  | | 759172.

Múltkor lipróbáltuk a DK-i kompot és bejött. Időnen is jobb, benzint is spórolunk és csak 2500 ft. Hátránya, hogy el kell érni az utolsót, tehát korábban kell indulnunk.

 
3karakter

kli (759167) |2026.06.19 12:34  | | 759171.

Szia Kli!

Köszönjük az infót!

 
grisenyka

kli (759169) |2026.06.19 09:52  | | 759170.

Köszönöm

 
kli

grisenyka (759168) |2026.06.19 08:59  | | 759169.

Egyelőre akkora a szárazság, hogy csak elvétve találkoztunk idén szúnyoggal.

 
grisenyka

kli (759167) |2026.06.19 08:56  | | 759168.

Köszönöm. De jó! Szúnyogok lesznek?

 
kli

2026.06.19 08:25  | | 759167.

Sziasztok!

Akik holnap a 11-es főúton jönnek Surányba, számoljanak 10-20 perces többletidővel. A szigetre bevezető híd előtt útépítés zajlik, egy sávon felváltott irányú közlekedés van. Tegnap a délutáni csúcsban 2 km-t araszoltam 23 percen át. Szombaton valószínű kisebb lesz a forgalom, de gondoltam jobb, ha szólok. Ez a szakasz elkerülhető, ha a Határ csárdánál komppal jöttök át a szigetre. (Szentendre-Leányfalu határa) Ez a komp folyamatosan jár oda-vissza. Menetrendje nincsen.
Ha mindenki eljön, aki ígérte, akkor 21-en leszünk.

 
grisenyka

kli (759051) |2026.06.06 20:18  | | 759052.

Köszönöm a meghívást, igyekszem ott lenni

 
kli

2026.06.06 16:40  | | 759051.

Sziasztok!

Mához 2 hétre várunk Titeket 10 órától Surányban.
Cím: 2017. Pócsmegyer-Surány Tulipán u. 46.
Köszönöm azoknak, akik megírták privátban itt, vagy a Facebook-on, hogy eljönnek.

kli és ttamas

 
3karakter

kli (758941) |2026.05.20 12:05  | | 758945.

Igen, megbeszéltük Hataval, de sosem baj, ha van más lehetőség is, hisz addig még bármi közbejöhet. Előző nap egyeztessünk!

 
grisenyka

kli (758941) |2026.05.20 10:50  | | 758944.

Jaj, ne is mondd! Én Almádiban voltam először - egy zabszem nem fért...

 
kli

szedit24 (758928) |2026.05.19 16:23  | | 758941.

Szia!
Örülnénk Neked! Szerintem nem vagyunk félelmetesek, de emlékszem, hogy amikor először mentem diag-talira 2005. májusában, én is nagyon izgultam.
Úgy tudom, Hatáéknak megoldódott azóta a fuvarkérdés, 3karakterékkel jönnek.

 
szedit24

hata (758743) |2026.05.17 20:55  | | 758928.

Szia Hata! Tervezem, hogy megyek, Szigetszentmiklósról indulok, elviszlek Titeket szívesen. Remélem, nem száll inamba a bátorságom!

 
hata

kli (758707) |2026.04.22 18:44  | | 758743.

Kedves Játszótársak!
Nagyon örülök és köszönöm kedves Kriszti és Tamás, hogy életben tartjátok ezt a kedves hagyományt. Az elmúlt közel 20 évben talán 2-3-at hagytunk ki. Sajnos most adódik egy kis problémánk. Tavalyi sofőrünk, Annamária lányunk, aki nagyon jól érezte Veletek magát, sajnos az idén nem tudja vállalni.
Az a kérdésem, hogy tudna-e valaki vállalni két régi motorost utastársnak.

 
Tucatka

csibe08 (758728) |2026.04.14 12:25  | | 758729.


De azért érezzétek jól magatokat!

 
csibe08

kli (758707) |2026.04.13 20:46  | | 758728.

Mi pont aznap indulunk nyaralni. Nektek viszont jó szórakozást!

 
Tucatka

kli (758707) |2026.04.08 19:07  | | 758712.


 
AtomHangya

kli (758707) |2026.04.06 21:43  | | 758709.


 
kkanya

kli (758707) |2026.04.06 10:47  | | 758708.


 
kli

2026.04.06 10:13  | | 758707.

Sziasztok!
A tavalyi sikeres találkozón többen jeleztétek, hogy jó lenne idén is összejönni.

2026. június 20-án, szombaton (reggel 10 órától, ameddig bírjátok) tervezünk Surányban egy találkozót.
A forgatókönyv a szokásos. Tervezetten várunk Benneteket egy kis „hazaival”: saját készítésű és/vagy füstölésű disznóságokkal, dámságokkal, egyebekkel. 15 óra körül lenne még egy könnyű csülkös bableves. Természetesen, a Tamás által készített pálinkák, whiskyk, gin és rum remekek sem hiányoznak majd.
Remélem, minél többen el tudtok jönni!
Még van bőven idő a találkozóig, azért írtam meg most, hogy akinek még csak tervezés alatt van a nyár, gondoljon erre is.

kli és ttamas

 
Lapozás:  
1/235


Felhasználónév:

Jelszó:

Jelszóemlékeztető

Friendshack – Online party játékok | Társasjáték bárhol


Friss feladványok:
 Körtánc. Egy könnyű egy nehéz
 2018
 Két lépésben
 Ujjgyakorlat 2.
 Hiányzó név
 Versles(z)
 Testvérkereső

Hirdetés

© 2017 DigitalAge

impresszum  ::  médiaajánlat  ::  segítség  ::  ajánló  ::  kezdőlapnak  ::  kedvencekhez   RSS